איך קונים פסנתרים יד 2?

פסנתרים הם השקעה גדולה. האמת היא שאתה יכול לקנות פסנתר חדש בפחות ממה שאתה יכול לקנות פסנתרים יד 2. עם זאת, כאשר אתה קונה בשימוש, חשוב לברר כמה שיותר על איכות הפסנתר לפני שתבצע את הרכישה.

האם פסנתרים יד 2 שווים את זה?

התשובה היא כן, פסנתרים יד 2 שווים את זה. ניתן למצוא אותם עבור חלק קטן מהעלות של פסנתר חדש, והם בדרך כלל במצב טוב. אתה יכול למצוא אותם במכירות פומביות, בחנויות יד שנייה ובאמצעות חברים או משפחה שאולי ירשו אחד מהוריהם.

הם עשויים להזדקק כוונון ותיקונים אבל זה תמיד הולך להיות נכון עם כל מכשיר; זה לא אומר שאתה צריך להימנע לקנות אחד רק בגלל שהוא צריך קצת עבודה לעשות על זה!

האם פסנתרים יד 2 עדיין טובים?

התשובה לשאלה זו היא כן. פסנתרים יד 2 יותר טובים מחדשים, אבל זה לא אומר שאתה צריך להיגמר ולקנות אחד.

הסיבה שפסנתרים ישנים טובים יותר מחדשים היא מכיוון שאנשים רבים ניגנו בהם לאורך השנים והטון שלהם הוסדר (מכוון) באופן קבוע. הם גם נוטים להיות אמינים יותר מדגמים חדשים מכיוון שהם טופלו בזהירות רבה יותר על ידי הבעלים הקודמים. לפסנתר חדש לגמרי עשויים להיות כמה בעיות שלא התגלו עד לאחר הרכישה, כמו לוח תהודה לא יציב או חלקי פעולה שנבנו בצורה גרועה המאפשרים דינמיקת נגינה לא עקבית בין מקשים באוקטבות שונות – בעיות אלה יכולות להיות קשות או אפילו בלתי אפשריות לתיקון ברגע שהן מתגלות!

בגלל דגמים ישנים כבר בשימוש נרחב לפני שנמכר יד שנייה, סביר להניח כי כל התיקונים הדרושים כבר טופל על ידי מי בבעלות אותם האחרון; אם לא תוקן עדיין אז לפחות מוערך על ידי מישהו מוסמך מספיק כדי לזהות בעיות עיקריות מוקדם מספיק כדי לא לבזבז את הזמן שלך קונה אותם רק מאוחר יותר להבין שיש בעיות גדולות צורך לתקן לפני כל סכום משמעותי של כסף ניתן להחזיר לתוך עושה הכל נכון שוב…

כיצד אוכל למצוא פסנתרים יד 2 טובים?

כאשר אתה קניות עבור פסנתרים יד 2, חשוב להסתכל על מצבו של המכשיר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להסתכל על הצליל והפעולה שלו. אם פסנתר אינו מכוון או שיש לו פעולה לקויה, הוא לא יוכל להפיק מוזיקה טובה.

עליך גם לבדוק שכל האצבעות שלך יכולות ללחוץ בחוזקה על כל מקש ללא התנגדות ממפתחות אחרים, מה שיצביע על בעיה בהרכבה או בכוונון. כמו כן, עליך לוודא כי אין חלקים רופפים בתוך הפסנתר בעת השמעת תווים שונים באצבעות שונות; אם יש רעשנים או חריקות בעת השמעת מקשים מסוימים לאט ובקול רם, הדבר עשוי להצביע על בעיות בעבודות עץ ברכישה החדשה שלך!

ייתכן שתרצה גם לבדוק אם יש נזק משני הצדדים ציפוי (אשר יכול להוביל לבעיות מבניות גדולות יותר), כמו גם בדיקת מספרים סידוריים נגד מידע אחר שניתן על ידי המוכרים לפני רכישת משהו מהם – במיוחד אם הם לא מציעים אחריות עצמם!

פסנתר זול וטוב אפשר למצוא.

אם אתם מחפשים פסנתר זול וטוב, ישנם דברים רבים שיכולים לעזור לכם למצוא אותו.

הדבר הראשון שיש לחפש בפסנתר משומש הוא מצבו. זה צריך להיות נקי משריטות ושקעים, ללא סדקים או מפתחות חסרים.

לאחר מכן מגיעה איכות הצליל – זה משתנה ממכשיר למכשיר, אך באופן כללי הפסנתרים המיוצרים טוב יותר יפיקו צליל יפה יותר מאלו העשויים מחומרים זולים יותר (הנוטים להישמע דקים). במידת האפשר, נסה לנגן כל אחד לפני הקנייה כדי לא להיתקע עם אחד שהצליל שלו לא מתאים להעדפות הטעם שלך!

מסקנה

פסנתרים יד 2 הם דרך מצוינת להתחיל עם הכלי, אבל יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה קונה אחד. אתה יכול למצוא פסנתרים באיכות טובה ששימשו שנים רבות אם אתה יודע איפה לחפש ואילו שאלות שואלות בעת הרכישה.