איפה התחילו חולצות לקוסט לגברים?

לקוסט הוא מותג בגדים צרפתי שנוסד בשנת 1933 על ידי שחקן הטניס רן אי.לקוסט ושותפיו. החברה הוכרה על ידי פורבס כמותג האופנה היקר ביותר בעולם בשנת 2017, 2018 ו-2019; מותג מוצרי היוקרה השני בעל הערך ביותר בשנת 2018 ו-2019; מותג הנעליים השלישי בעל הערך ביותר בשנת 2017 ו-2018; ומותג בגדי הגברים החמישי בעל הערך ביותר בעולם בשנת 2016. הלוגו של החברה, תנין, נובע מהכינוי "הקרוקודיל" שניתן לרן אי.לאקוסט בגלל עקשנותו על המגרש (הוא היה אחד הכוכבים הגדולים ביותר במהלך הקריירה שלו).

מתי נוצרו החולצות לקוסט לגברים לראשונה?

ב-1952, רן אי. לקוסט יצרה חולצות LACOST לגברים הראשונות, שהיו הצלחה מיידית הודות לדפוס הייחודי שלה עם שני סוגי פסים שיהפכו לסמל של סגנון לדורות רבים של גברים לאחר מכן.

השם " לקוסט "מגיע מהכינוי של רן אי.לקוסט, שהיה ידוע כ" הקרוקודיל " כי היה לו תנין מגולח על הבלייזר שלו בזמן התחרות בווימבלדון בשנת 1926 (ניצחון שהפך אותו לאחד שחקני הטניס המפורסמים ביותר בכל הזמנים).

הלוגו של החברה, תנין, נובע מהכינוי "הקרוקודיל" שניתן לרן אי.לאקוסט בגלל עקשנותו על המגרש (הוא היה אחד הכוכבים הגדולים ביותר במהלך הקריירה שלו).

התנין משמש כלוגו מאז 1933, כאשר הוא הופיע על חולצות הטניס של לאקוסט. החברה אימצה את הזוחל כסמל שלה לייצג עקשנות, מורשת צרפתית וסגנון.

בשנת 1952, רן אי.לאקוסט יצר את החולצה הראשונה שלה לגברים, שהייתה הצלחה מיידית הודות לדפוס הייחודי שלה עם שני סוגי פסים שיהפכו לסמל של סגנון לדורות רבים של גברים לאחר מכן. באותה שנה, הוא השיק קו של בגדי ספורט תחת שמו שלו ופתח את הבוטיק הראשון שלו בפריז בשדרת מונטיין. היום, לקוסט הפך לאחד השמות המובילים בתחום האופנה ברחבי העולם עם מעל 600 חנויות ברחבי העולם כולל מקומות הדגל בכתובות יוקרתי כגון מקום ונדום בפריז השדרה החמישית בניו יורק!

האם החברה ייצרה רק חולצות LACOST לגברים?

ייצור רק חולצות לגברים לא היה מספיק עבור רן אי.לאקוסט אז הוא החליט להרחיב את קו המוצרים שלו ללבוש רגיל ואביזרים כמו חגורות, עניבות וגרביים וכו'…

לקוסט התחיל עם חולצות אבל עכשיו מוכרת המון מוצרים אחרים כגון נעליים, שעונים, תיקי מזוודות. אתה יכול לקנות את כל הפריטים האלה באינטרנט או בכל חנות לקוסט הקרובה אליך!

לקוסט התחיל עם חולצות אבל עכשיו מוכרת הרבה מוצרים אחרים.

מדוע גברים מעדיפים חולצות LACOST לגברים?

ישנן סיבות רבות מדוע גברים עשויים להעדיף חולצות LACOST לגברים על פני חולצות שאינן ממותגות. הנה כמה סיבות אפשריות:

סמל סטטוס: לבישת חולצות LACOST לגברים יכולה להיות סמל סטטוס עבור גברים מסוימים. זה מסמן לאחרים שהם יכולים להרשות לעצמם בגדים יוקרתיים, ועשויים להצביע על רמה מסוימת של הצלחה או תחכום.

איכות: חולצות LACOST לגברים קשורות לרוב לחומרים ובנייה באיכות גבוהה יותר. גברים שמעדיפים עמידות ואריכות ימים בבגדיהם עשויים להיות מוכנים לשלם פרמיה עבור חולצה עשויה היטב ותחזיק מעמד זמן רב יותר.

התאמה ונוחות: חולצות LACOST לגברים עשויות להיות מעוצבות מתוך מחשבה על התאמה או סגנון ספציפי, ועשויות להיות נוחות יותר ללבישה מאשר חולצות גנריות בגודל אחד.

מגמות אופנה: גברים המעוניינים אופנה שמירה על קשר עם המגמות האחרונות עשויים להעדיף חולצות LACOST לגברים כי הם קשורים לעתים קרובות עם מעצבים מסוימים, סגנונות, או אסתטיקה.

העדפה אישית: לבסוף, גברים מסוימים עשויים פשוט להעדיף את המראה, התחושה או המיתוג של חולצה או מעצב מסוים, ועשויים לבחור ללבוש חולצות ממותגות מכיוון שהם מתיישרים עם הטעם והסגנון האישי שלהם.

ראוי לציין שלא כל הגברים נותנים עדיפות לבגדים ממותגים, וכי ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על בחירות הלבוש של הפרט מעבר למיתוג. בסופו של דבר, ההחלטה ללבוש חולצות ממותגות או לא היא החלטה אישית שיכולה להיות מושפעת ממגוון גורמים, כולל ערכים אישיים, העדפות אופנה ותקציב.

לפרטים נוספים לחצו כאן: https://stor75.co.il/lacoste-shirts/