חנות פאזלים

איפה יש חנות פאזלים?

אני אוהב פאזלים. הם דרך מצוינת לבלות עם המשפחה שלך, והם גם דרך מצוינת להירגע אחרי יום קשה בעבודה. אבל יש שאלה אחת שממשיכה לצוץ במוחי: "מדוע פאזלים כל כך יקרים?" אחרי הכל, הם רק חתיכות קרטון וצבע-למה אתה לא יכול לקנות אותם בזול? התשובה היא פשוטה: כי הם יותר מסתם חתיכות קרטון וצבע! פאזלים קיימים כבר למעלה מ-200 שנה, אז הגיע הזמן שנתחיל להסתכל עליהם אחרת. אני כאן היום כדי להסביר כיצד הצעצועים הקטנים והמהנים האלה הפכו ליצירות מופת כה משוכללות-ומדוע זה אולי לא הדבר הטוב ביותר עבורם בהמשך. ואיזה כיף ללכת לחנות פאזלים.

למה בחנות פאזלים יש רק פאזלים יקרים?

כי פאזלים יקרים! הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כששואלים " מדוע פאזלים כל כך יקרים?" האם הם פריט מותרות. הם לא משהו שאתה צריך, אבל הם משהו שאתה רוצה. הדבר השני שיש לקחת בחשבון הוא שהם עושים מתנה ייחודית ואישית עבור מישהו מיוחד בחיים שלך-חבר, בן משפחה או אחרים משמעותיים. הסיבה השלישית מדוע פאזלים יכול להיות יקר היא כי הם עשויים עם חומרים באיכות גבוהה כמו פורניר עץ בד צמר אמיתי מה שהופך אותם עמיד מספיק כדי להימשך דרך כמה דורות של שימוש!

הסיבה הרביעית מדוע פאזלים אלה עשויים לעלות יותר מאחרים היא כי הם מתנות ערך פופולרי: אנשים אוהבים לקבל פאזלים כמתנות (במיוחד אם זה הנושא האהוב עליהם) אז תמיד יש ביקוש להם – כלומר יצרנים אין ברירה אלא לגבות כסף נוסף רק כדי שיוכלו להישאר לצוף!

לבסוף: כל חמש הסיבות שהוזכרו לעיל מסתכמות יחד למסקנה אחת גדולה: חנות פאזלים מכילה פאזלים מכל הסוגים והמחירים.

איזה מותג מוכרים הכי הרבה בחנות פאזלים?

מותג הפאזל הפופולרי שנמכר הכי הרבה בחנות פאזלים ביותר הוא הסברו, מה שהופך את חידות המונופול והרמז. רייבנסבורגר וטטרה הם גם מותגים ידועים עם אפשרויות רבות.

פאזלים של מפרט נוסדה על ידי ג 'ון מפרט בשנת 1995 כחנות מקוונת שמוכרת פאזלים, אך מאז התרחבה לכלול משחקים אחרים כגון משחקי מחשבה ומשחקי קלפים.

חברת הפאזל רייבנסבורגר נוסדה בשנת 1883 על ידי אוטו רוברט מאייר בגרמניה ונותרה אחת החברות הוותיקות ביותר המייצרות פאזלים כיום (מקור: ויקיפדיה).

למה ללכת לחנות פאזלים?

חנות פאזלים יכולה להיות דרך מצוינת לבלות עם המשפחה שלך, או סתם לבד. הם כיף, מאתגר ומרתק! אבל הם יכולים גם להיות יקרים, זמן רב ומתסכל.

אם אתה אוהב פאזלים אז זה המאמר בשבילך! בו נדבר על איך לקנות אותם באינטרנט במחירים נוחים; היכן למצוא חלקים באיכות טובה; אילו חלקים בגודל המתאימים ביותר לידיים (ולמוח) של ילדים; כמה שטח אחסון אני צריך? ולבסוף: טיפים כיצד לא להתסכל כשמרכיבים את יצירת המופת הבאה שלך!

פאזלים יכולים להיות דרך מהנה ומאתגרת לבלות עם המשפחה שלך. אתה יכול לעשות אותם קל או קשה כמו שאתה רוצה, תלוי כמה זמן אתה צריך להשקיע על הפרויקט. אם יש לך יותר מילד אחד במשק הבית שלך, סביר להניח שלכל אחד מהם יהיה מושג משלו מה מהווה פאזל " קל "ומה מהווה פאזל" קשה". זה המקום שבו פאזלים נכנסים לשחק! הם נהדרים עבור מליטה רגעים בין הורים לילדים כי שני הצדדים מקבלים לחלוק את הכיף בלי להרגיש כמו אדם אחד יש את כל הכוח על דעתו של אדם אחר על מה עושה משהו מהנה או לא מהנה בכל מחיר (זה לא תמיד נכון).

מסקנה

ישנם סוגים רבים ושונים של פאזלים, אך הפופולריים ביותר נמכרים בחנות פאזלים. אלה ניתן למצוא בחנויות רבות ושונות ובקמעונאים מקוונים, אך ניתן להכין אותם גם בבית עם קצת סבלנות ויצירתיות.

לפרטים נוספים הכנסו: https://www.puzzleworld.co.il/