קלסרים למשרד

כיצד לבחור את קלסרים המשרדיים הטובים ביותר

אתה יכול למצוא סוגים רבים ושונים של קלסרים משרדיים, ואתה רוצה לוודא שאתה קונה את הנכונים. במאמר זה, נחקור כיצד לבחור את הטובים ביותר עבורך ועבור הצרכים שלך.

למה משמשים קלסרים משרדיים?

קלסרים הם אחת הדרכים הטובות ביותר לארגן את החומר המשרדי שלך. הם גדולים מספיק כדי להחזיק את הניירות שלך, והכיסים שלהם נועדו לעזור לך לאחסן את הניירות הרופפים שלך עד שתוכל סוף סוף לעקוף אותם עם שלושה חורים.

מלבד החזקת הניירות שלך, קלסרים מגיעים גם עם תכונות שימושיות אחרות. רבים כוללים שטח אחסון נוסף ורוכסנים על התאים שלהם, ומאפשרים לך לשמור בקלות על המסמכים שלך מאורגנים.

אחת התכונות המעשיות יותר היא היכולת למחזר את הקלסרים שלך. זה ימנע מהחומר המשרדי שלך להיכנס למזבלות, ואף ניתן לעשות בו שימוש חוזר.

ישנם מספר סוגים של קלסרים, חלקם עשויים פלסטיק ואחרים מעור. העובי של קלסר יכול להשתנות ממוצר למוצר, כמו גם.

קלסר סטנדרטי הוא בדרך כלל כ-9 אינץ 'על 12 אינץ'. לחלקם יש תכונות מיוחדות, כגון חלון לאורך עמוד השדרה. לקלסרים אחרים יש כיסים או מנגנונים קפיצים המאבטחים מסמכים ללא צורך בחורים.

קלסרים טבעת הם הדרך הקלאסית לארגן את הניירת שלך. אלה משמשים במגוון רחב של יישומים. לדוגמה, לחלק מהקלסרים יש פנים למחיקה יבשה, מה שהופך אותם לטובים לשמירת רשומות עסקיות. לאחרים יש תוספת פלסטיק או נייר ליריעות רופפות.

אם אתם מעוניינים לרכוש קלסר, ישנם מספר מקומות לבדוק את המחירים הטובים ביותר. לדוגמה, כריכה 101 הוא אתר שמוכר מגוון אפשרויות קלסר. בנוסף, הם נושאים מחיצות כרטיסיות אינדקס ומגני גיליונות.

מהם הסוגים השונים של קלסרים משרדיים?

ישנם סוגים רבים ושונים של קלסרים, תלוי בסוג המסמך שהם מחזיקים ובמטרה שלשמה הם משמשים. קלסרים עשויים לרוב מפלסטיק או ויניל, אך יכולים להיות עשויים גם מחומרים אחרים. חלקם עשויים אפילו להיות למחזור.

קלסר הוא דרך פשוטה ונוחה לארגן ניירת רופפת. זה שומר את כל המסמכים החשובים שלך יחד במקום אחד. רוב קלסרים עשויים קרטון, אבל חומרים אחרים זמינים.

קלסר מגיע בדרך כלל עם כיסוי בעל עמוד שדרה קשה. זה עוזר לתמוך בטבעות בפנים, וזה מאפשר לקלסר להסתובב כמו כריכת ספר. הכיסוי מצופה בדרך כלל בלכה, מה שמוסיף גימור מבריק. בנוסף, הוא צריך להיות חזק מספיק כדי להחזיק את המשקל הפנימי של הקלסר.

ישנם שלושה גדלים עיקריים של קלסרים. אלה הם מכתב, משפטי, מיני. כל אחד מהם מתאים לנייר בגודל מסוים. נייר בגודל אותיות הוא 8.5 אינץ 'על 11 אינץ', בעוד שנייר בגודל חוקי קטן מעט יותר בגודל 5.5 על 8.5 אינץ'.

חלק מהקלסרים משתמשים בקליפים כדי להחזיק ניירות במקום. הם מגיעים גם עם מגוון תכונות, כגון תוספות אנכיות וחללי פנים למחיקה יבשה. קלסרים אחרים יש חלונות לאורך עמוד השדרה.

קלסרים עשויים ממגוון חומרים, כולל פלסטיק, מתכות ועץ. קלסרים מיועדים לשימושים שונים, ולכל יצרן קלסרים אפשרויות שונות.

כיצד אוכל לבחור את הקלסר בגודל המתאים לצרכים שלי

אם אתה מחפש קלסר משרדי, תרצה לוודא שאתה בוחר את הגודל הנכון. לא רק יכול את הלא נכון גודל קלסר להשאיר אותך מתוסכל, זה יכול גם להפוך את המצגת שלך נראה פחות מקצועי. קלסר בגודל שגוי יכול גם לחסום את היכולת שלך להפוך דפים בקלות. אז איך בוחרים נכון?

ראשית, יהיה עליך לדעת את גדלי הנייר הסטנדרטיים עבור סוגי המסמכים שלך. יהיה עליך לשקול גם את החומר בו תשתמש עבור הקלסר שלך. חלק מהקלסרים עשויים מפלסטיק עמיד, בעוד שאחרים בנויים מבד מהודר יותר.

בחירת הקלסר הנכון היא גם עניין של העדפה אישית. לדוגמה, ייתכן שיהיו לך ניירות בגודל מיוחד הדורשים קלסר בעל קיבולת גדולה יותר. קלסר גדול יכול לתפוס הרבה מקום כשאתה מדפים אותו, אז אולי תרצה ללכת על המגוון בגודל קטן.

בעת בחירת קלסר, תרצה לשקול גם את מנגנון הפתיחה שלו. לקלסרים עם מנגנוני פתיחה קפיצים יש בדרך כלל כיסוי נוקשה, ואילו אלה עם מערכות פתיחת קשת מנוף יכולים לדחוס כמות גדולה של חומר.

בארצות הברית, רוב הספקים יפרט את גודל הנייר ואת גודל קלסר, אבל הם לא בהכרח רשימה רוחב עמוד השדרה. אמנם רוחב עמוד השדרה חשוב, אך תרצה לבדוק את גודל הטבעת והתבניות כדי לקבל תמונה מלאה עם מה אתה מתמודד.

לפרטים נוספים, הקליקו על הקישור הבא: https://printly.co.il/p-cat/%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99/%D7%A7%D7%9C%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9D/