מהו ציור פנים ?

ציור הפנים האנושי אינו הישג של מה בכך. נדרשת מיומנות כדי ללכוד את כל הפרופורציות, הדקויות והתכונות האישיות שלו במדויק כדי להפיק דיוקן מדויק.

התחל בציור צורה אליפסה שמתהדרת מהמרכז. זה ישמש כמתאר לפנים של הדמות שלך.

מהו סגנון הציור הקל ביותר?


ציור פרצופים דורש הבנה של האנטומיה והפרופורציות של פנים אנושיות. פעולה זו תאפשר לך ליצור תמונה מציאותית יותר באמצעות צורות גיאומטריות בסיסיות כגון עיגולים.

אם אתה חדש בתחום הציור, זה יכול להיות מאתגר לדעת היכן להתחיל או איזה סוג של סגנון לצייר. ישנן טכניקות שונות שאתה יכול לנסות כמו אמנות מופשטת או סתימה.

סגנונות ציור מסוימים קלים יותר לשלוט מאחרים, אז וודא שאתה בוחר אחד שאתה נהנה ממנו. הישאר עם זה ותהיה לך הצלחה הרבה יותר גדולה בפיתוח הכישורים שלך לאורך זמן.

אסטרטגיה פשוטה היא להתחיל בשרטוט עיגול עם קווים אנכיים מכ-1/3 מהדרך לכיוון התחתון ולמטה. זה ישמש לך כבסיס שממנו תוכל לצייר, ויאפשר לך ליצור פרצופים ייחודיים שונים.

ברגע שאתה יודע את צורת הראש שלך, חלק את הפנים לשלישים: מהגבה לאף, מהאף לפה ומקו השיער לסנטר. זה ייתן לך מושג בסיסי לאן התכונות אמורות להופיע בפורטרטים שלך ולשמש כנקודת התחלה מצוינת!

לאחר ששלטת בטכניקה זו, ניתן ליישם אותה לציור מגוון סוגי ראשים. זוהי מיומנות שלא יסולא בפז שתאפשר לך להפיק פורטרטים מדויקים יותר ומלאי דמיון.

איזה צבע משמש לציור פנים?

ציורי פנים הוא אמנות, ויש סוגים רבים של צבעים זמינים. אתה יכול למצוא סוגים שונים של צבע פנים על ידי מחקר באינטרנט. צבעי פנים מקצועיים הם בדרך כלל הכי יקרים, אבל הם הרבה יותר בטוחים. אפשר גם להשתמש במותגים זולים יותר. אבל תיזהר: אתה לא רוצה לקבל תגובות אלרגיות מהצבע.

ישנם שני סוגים בסיסיים של צבע פנים: רטוב ויבש. צבע רטוב קל יותר ליישום והסרה מאשר צבע יבש, וניתן ליישום באופן מיידי. צבע פנים יבש לוקח קצת יותר זמן להתייבש. בניגוד לצבע נוזלי, צבע הפנים המופעל על העור חייב להיות מדולל במים לפני שהוא מתייבש.

צבע פנים הוא פעילות פופולרית לילדים. אבל כיום, מבוגרים גם משלבים את הפעילות הזו במסיבות שלהם. בדרך זו, הם יכולים ליהנות ממנו מדי. עם זאת, לפני שכירת צייר פנים, חשוב לדעת איזה סוג של צבע פנים האמן ישתמש. אתה צריך גם לשאול אם הצבע מאושר על ידי מנהל המזון והתרופות או לא. כך תוכל לוודא שילדיך יהיו בטוחים לשימוש. ‏

צבעי פנים המבוססים על שעוות פרפין הם הסוגים הפופולריים ביותר של צבעים לציור פנים. הם בטוחים וחסרי ניחוח. הם גם לא רעילים ודבקים בתקנות בטיחות הצעצועים.

לפרטים נוספים : https://mikholim.co.il/