מהי כספת מותאמת אישית ?

כספות הן אפשרות מצוינת לאחסון חפצי ערך ומסמכים. למרות שהם אינם בטוחים כמו כספת מותאמת אישית, הם גם גדולים לאחסון מסמכים וחפצים חשובים במהלך שריפה. עם זאת, הם נועדו רק כדי לעמוד בפני שריפות קטנות ולא לספק ביטחון מלא. הם צריכים להיות מוסתרים בזהירות ויש מקום מתאים כדי לפתוח את הדלת. תכונות נוספות, כגון מגירות, יכולות למנוע הישענות מיותרת.

אפשר גם לבחור כספת מותאמת אישית עשויה מפלדה. חברת Vault Pro ידועה בכספות מותאמות אישית ויכולה לבנות אותן לכל גודל וצורה שתחפוץ. הכספות המותאמות אישית של קמרון פרו עשויות 10 מד, שבעה מד, או שלושה מד פלדה. אתה יכול לבחור את הסיום שאתה רוצה, אבל זה ייקח יותר זמן לבנות. גימורים מותאמים אישית הם מומחיות של כספת Pro. הם יכולים להיות גם חרוטים מותאמים אישית, מה שהופך אותם אפילו יותר רצויים.

בין אם אתה צריך בטוח אקדח או בטוח שילוב, כספות מותאמות אישית לתת לך את החופש להתאים אישית הכל על הכספת שלך. יתר על כן, הן זולות יותר מכספות מבוססות מראש – במיוחד אם אתה יודע את המידות המדויקות שלך! עם זאת, הם עשויים להיות לא האפשרות הטובה ביותר אם אתה צריך כספת עם מגירות מרובות או יותר שטח אחסון. תצטרך לדבר על הצרכים הספציפיים שלך עם היצרן של הכספת לפני ההזמנה.

מהו כספת משוריינת?

כספת משוריינת היא מכשיר המשמש להרחיק מזומנים מהישג ידם של אנשים לא מורשים. שריון בטוח טכנולוגיות מתמחה במערכות ניהול מזומנים. כספות שלה לספור, לאמת, ולאבטח קלטות מזומנים עבור פתרון לולאה סגורה למגוון של אתגרים.

כספות שריון חוסכות כסף לעסקים על ידי הפחתת הסיכון לגניבה, תוך עזרה לעובדים להתמודד עם מזומנים באחריות. לרבים מהם יש זיהוי מזויף מובנה והם קלים לשימוש ולהגדרה. הם מושלמים עבור עסקים מכל הגדלים והסוגים. בעסק קמעונאי, למשל, העובדים אחראים על הטיפול במטבע.

כספות משוריינות יכולות להגיע בצורות ובגדלים שונים, אך רובן נועדו להגן על פריטים בעלי ערך גבוה יותר מפני גניבה. הם בדרך כלל כבדים, ומשקלם יכול למנוע את העברתם בקלות. הם מאובטחים בדרך כלל עם מנעולי מפתחות ומנעולים אלקטרוניים. בנוסף, בניית כספת משוריינת נועדה להקשות על גנבים לפרוץ לכספת.

כספות שריון בנויות בדרך כלל מפלדת פרימיום 80, מה שהופך אותן לעמידות מאוד בפני פריצה. הם כוללים גם דלת קמרון נעילה עצמית, שלושה ברגי נעילה שקשה לחדור אליהם, וצלחת קשה עמידה בפני מקדחה. פלדה זו חזקה משמעותית מפלדה בדרגה 50, מה שאומר שניתן להפוך אותם לדקים יותר תוך מתן הגנה מעולה במזומן.

מהי כספת מאובטחת ?

כדי לפתוח כספת מאובטחת, עליך לרכוש תחילה את הכלים הנכונים. כלים אלה כוללים מקדחות, פטישים, מנופים, לפידים ואפילו חומרי נפץ. פתיחה בטוחה היא תהליך מורכב וקורסים בפתיחה בטוחה מוגבלים לאנשי אכיפת החוק והאבטחה. הכלי העיקרי לפתיחת כספת הוא קידוח. קידוח מצריך שימוש בחור קטן וחריצים עם בורסקופ.

בחירת מחבר שותף היא עוד צעד חשוב בשמירה על הביטחון. בן משפחה מהימן, כמו בן זוג או ילד, הוא האדם המתאים ביותר לאשר את הכספת שלך. חיוני לשמור על קווי תקשורת פתוחים, משום שעליך ליצור עימם קשר כדי שמשהו יקרה לנכסיך. זה גם רעיון טוב לשמור רישומים מפורטים של תוכן הכספת, כמו גם מספר התיבה ומידע ליצירת קשר עם הבנק.

שיקול נוסף לשמירה על ביטחון הוא ניידות. למרות הניידות שלו, יש להרחיק את האקדח מהילדים, וגם יהיה קל לנוע בו במקרה של אסון טבע. בין כספות לשוכני דירות, PSB 220 הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר. כספת PSB 220 מספקת מקום מספיק לאחסון דרכונים, מזומנים ותכשיטים. יתרה מזו, גודלו הקטן הופך אותו לבחירה מצוינת עבור שוכני דירות.