קורקינט_IPOPTOYS

מה חשוב לדעת לפני רכישת קורקינט לילדים?

אם יש לך ילד, רוב הסיכויים שהם ירצו לרכוב על קורקינט. קורקינטים מגיעים בכל הצורות והגדלים, החל מקורקינטי המיקרו הקטנים הנהדרים לפעוטות או אפילו לתינוקות שעדיין לא ממש יכולים להגיע לרצפה, עד לקורקינטים גדולים בגודל מבוגר. כאשר בחרתי את הקורקינט הראשון שלי כילד לא היה לי מושג כמה חשוב להשיג אחד שמתאים לי כמו שצריך ועוצב לגובה שלי; כתוצאה מכך קיבלתי אחד שלא היה טוב במיוחד בכלל.

מהו קורקינט טוב לילדים?

הקורקינט צריך להיות בגודל המתאים לילדכם. זה צריך להיות קל עבור הילד שלך להשתמש. זה צריך להיות בטוח עבור הילד שלך.

זה צריך להיות עמיד, כך שזה נמשך דרך יותר מילד אחד! זה אומר שזה יכול לקחת מכות מהמורות במדרכות ובמדרכות, כמו גם בלאי כללי לאורך זמן (כמו אם הם שומרים על הסקייטבורד שלהם בפנים). אם אתה קונה באינטרנט או בחנות שאינה מאפשרת החזרות, שאל אם יש דרך שתוכל לבדוק את המוצר לפני הקנייה; זה ייתן לשניכם שקט נפשי שמה שהם מוכרים שווה למעשה לרכוש!

אם אתה רוכש באינטרנט, וודא שמידות הסקייטבורד מתאימות לילדך. אם הוא גדול מדי או קטן מדי, יהיה להם קשה להשתמש בו ולא יחזיק מעמד זמן רב. ודא שכל גודל גלגל המופיע בדף המוצר מתאים למעשה לילדך-חלק מהיצרנים מפרטים גדלי גלגלים גדולים יותר ממה שנדרש בפועל רק כדי להרשים את הקונים!

אם אתה קונה באינטרנט או בחנות שאינה מאפשרת החזרות, שאל אם יש דרך שתוכל לבדוק את המוצר לפני הקנייה; זה ייתן לשניכם שקט נפשי שמה שהם מוכרים שווה למעשה לרכוש! אם אתה רוכש באינטרנט, וודא שמידות הסקייטבורד מתאימות לילדך.

אם הוא גדול מדי או קטן מדי, יהיה להם קשה להשתמש בו ולא יחזיק מעמד זמן רב. ודא שכל גודל גלגל המופיע בדף המוצר מתאים למעשה לילדך-חלק מהיצרנים מפרטים גדלי גלגלים גדולים יותר ממה שנדרש בפועל רק כדי להרשים את הקונים! אם אתה קונה באינטרנט או בחנות שאינה מאפשרת החזרות, שאל אם יש דרך שתוכל לבדוק את המוצר לפני הקנייה; זה ייתן לשניכם שקט נפשי שמה שהם מוכרים שווה למעשה לרכוש!

האם ילד בן 2.5 יכול להשתמש בקורקינט?

אתה בהחלט יכול לקבל 2.5 שנה קורקינט, אבל זה יהיה תלוי בגודל שלהם ואת היכולת. ילד צריך להיות מסוגל לאזן ולנווט, לדחוף את עצמו ולהפסיק בבטחה.

אם הם עדיין לומדים איך ללכת אז הם יצטרכו תמיכה מבוגר בהתחלה כפי שהם לומדים כיצד להשתמש קורקינט בבטחה.

אם הם מעל גיל 2.5 וכבר שולטים ביסודות ההליכה, אז הם עשויים להיות מוכנים לקורקינט. עם זאת, חשוב לציין שרק בגלל שילדכם שלט בהליכה לא אומר שהוא מוכן לרכוב על קורקינט.

קורקינטים שונים מאוד מהליכה. קורקינטים דורשים איזון ושליטה בגופך כדי להישאר זקופים, מה שעלול להיות קשה לילד צעיר. ילד צריך להיות מסוגל לשמור על המשקל שלהם מרוכז על הגלגלים בזמן שהם נעים כדי לא ליפול. אם ילדכם שולט במיומנות זו, יתכן שהם מוכנים לקורקינט.

חשוב לציין שרק בגלל שילדכם שולט בהליכה לא אומר שהוא מוכן לרכוב על קורקינט. קורקינטים שונים מאוד מהליכה. קורקינטים דורשים איזון ושליטה בגופך כדי להישאר זקופים, מה שעלול להיות קשה לילד צעיר. ילד צריך להיות מסוגל לשמור על המשקל שלהם מרוכז על הגלגלים בזמן שהם נעים כדי לא ליפול. אם ילדכם שולט במיומנות זו, יתכן שהם מוכנים לקורקינט.

איך לבחור את הקורקינט הטוב ביותר לילדך בן ה -5?

הדרך הטובה ביותר לבחור קורקינט לילדך בן ה -5 היא לחפש אחד יציב ועשוי היטב. אתה רוצה גם קורקינט עם גלגלים גדולים, שיקל עליהם לרכוב על מהמורות בכביש או במדרכה. במידת האפשר, נסה דגמים שונים לפני שתחליט על אחד-אתה עשוי לגלות שחלקם נוחים יותר מאחרים!

אם אתם מחפשים קורקינט לילדכם בן ה -5, עליכם לקחת בחשבון את גובהו. ילד גבוה לא יוכל להגיע לקרקע עם הרגליים בזמן שישב על קורקינט, מה שעלול לגרום להם ליפול.

קורקינט טוב יכול לעזור לילדכם להתאמן,ליהנות ולשמור עליו.

קורקינט_IPOPTOYS הוא דרך מצוינת לילדים צעירים לצאת החוצה וליהנות בעצמם. כשבוחרים קורקינט לקטנה שלכם, חשוב לחשוב למה הם הולכים להשתמש בו-אם הם רק מתחילים על שני גלגלים או אם הם כבר יודעים לרכוב טוב אבל רוצים משהו חדש! אתה גם צריך לשקול את הגיל של הילד שלך, כך שאתה לא קונה משהו גדול מדי או קטן עבורם.

האם עלי לקנות לילד שלי אופני איזון במקום?  יש הורים שבוחרים לא להשקיע בקיק-קורקינט מסורתי מכיוון שהם מרגישים שילדיהם יהיו נוחים יותר ללמוד כיצד לרכוב ללא דוושות כלל (כמו עם אופני איזון). אם זה נשמע כמו משהו שעשוי לעבוד טוב יותר עבור המשפחה שלך אז קדימה, לדלג על המאמר שלנו לגמרי!

קורקינט טוב הוא כזה שישמור על בטיחות ילדכם ויעזור לו להתאמן. חשוב לבחור קורקינט בעל בלמים בשני הגלגלים ועשוי מחומר יציב. הקפד לקרוא את הביקורות לפני ביצוע רכישות!