תגי שם לכלבים

תג שם לכלב

תגי שם לכלבים הם דרך נהדרת לזהות את חיית המחמד שלך במבט חטוף. בחלק האחורי של תג הכלב יכול להיות שם הבעלים שלו חרוט ופרטים ליצירת קשר, מדי. לייזר חריטת טכנולוגיה עושה את אותיות ומילות קבוע. עם זאת, האותיות והמילים החרוטות יהיו בעלות גוון חום קל. אם אתה מעדיף שהמילים החקוקות שלך יהיו שחורות לחלוטין, פשוט הוסף 1-2 טיפות שמן רגיל לאותיות והפוך אותן לשחורות לחלוטין.

מה המטרה של תג שם לכלב?

המטרה של תג שם לכלב היא לזהות את הכלב שלך ולתת לאחרים לדעת שהוא שייך לך. כלבים נגנבים לעתים קרובות, ושמך על תג הזיהוי שלהם מקל על הגנבים למצוא אותם. זה גם נותן לך ולחיית המחמד שלך הזדמנות לקבל עזרה אם הכלב שלך הולך לאיבוד או נפגע.

תג שם לכלב צריך להיות עשוי מחומר עמיד. באופן כללי, תג זיהוי כלב מתכת הוא הבחירה הטובה ביותר, אך ניתן למצוא גם תגי סיליקון ופלסטיק. תגי פלסטיק וסיליקון נוטים פחות לגרד או להרעיש כאשר הכלב שלך אוכל משהו. חשוב גם לבחור תג מזהה כלב המציע את היכולת להתאים אותו אישית, ומאפשר לך לכתוב עליו את שם הכלב שלך.

תגי זיהוי כלב מגיעים במגוון צבעים וצורות. חלקם עדינים וקטנים, בעוד שאחרים נועזים וגדולים. לא משנה מה הסגנון שתבחרו, חשוב לבחור תג שם לכלב שמתאים לאישיותו ולגודלו של כלבכם. כמו כן, חשוב לבחור תג גדול מספיק כדי לכלול את כל המידע החשוב.

כלב שם תגים יכול להיות מותאם אישית עם עד שש שורות של טקסט. תגים אלה הם עמיד ולא להכתים או חלודה. תגי כלבים מנירוסטה זמינים בגדלים קטנים, בינוניים וגדולים.

מהם סוגים שונים של תגי שם לכלבים?

ישנם סוגים רבים ושונים של תגי שם לכלבים זמינים לבחירתך. רוב התגים האלה עשויים מתכת, אבל יש גם פלסטיק או אפשרויות סיליקון. היתרון של תגי סיליקון הוא שהם שקטים יותר מאלה ממתכת, והם לא משמיעים רעש חזק כשהם פוגעים בחפצים. הם גם מאפשרים לך להתאים אותם עם השם והמידע של הכלב שלך.

תגים אלה מגיעים במספר צורות שונות והם מתכווננים כדי להתאים את הצווארון של הכלב שלך. חלקם מודפסים לאחור, כך שהם קריאים משני הצדדים. הם גם עשויים נירוסטה כך שהם לא להכתים או חלודה ולא לגרות את העור של הכלב שלך.

אם אתה מתכוון להשתמש בתגי זיהוי כלבים, שקול לרכוש סוג שוודי או שוויצרי. תגים אלה יכללו את שם חיית המחמד שלך ומידע רפואי, אך לא יודפס שמך על התג. שימוש בתג מסוג זה יקשה על הגנבים לתבוע את חיית המחמד שלך.

תגי שם הכלב הטוב ביותר יהיה מקום עד ארבע שורות של טקסט. רוב התגים יאפשרו לך גם לשים את פרטי הקשר שלך בגב התג. באופן אידיאלי, תרצה לקבל את שם חיית המחמד שלך ואת מספר הבית או מקום העבודה שלך. מספר טלפון סלולרי הוא כנראה המעשי ביותר, מכיוון שלא תרצו לדאוג שהכלב שלכם ילך לאיבוד או יחלה. אתה יכול גם לכלול מידע רפואי דחוף ומידע שבב.

מדוע תג שם לכלב הוא רעיון טוב?

תג שם לכלב לא תמיד הכרחי. יש אנשים שבוחרים לא לשים את שם חיית המחמד שלהם על התג, מכיוון שהם חושבים שזה יקשה על חיית המחמד שלהם למצוא. יתר על כן, יש אנשים שמעדיפים לשים מידע אחר על התג, כגון מידע רפואי או אלרגיות.

בעלי כלבים לרוב אינם מבינים כמה כלבים נגנבים מדי שנה. שם הכלב על תג זיהוי הוא יעד קל עבור אנשים עם כוונות הנפשע. תג שם לכלב לא רק קל יותר לזיהוי, אלא גם הופך את מספר הטלפון של הבעלים לזמין לכל גנב פוטנציאלי.

בעל תג כלב הוא דרך מצוינת לזהות את חיית המחמד שלך במקרה חירום. לא רק שזה ייתן למישהו לדעת שאתה הבעלים של החיה, אבל זה גם יעזור בתהליך האיחוד. כמו כן, זה ייתן לכלב שלך שם להתקשר בחזרה אם הוא ילך לאיבוד.

תגי זיהוי כלב נהדרים לשמירה על הכלב שלך בטוח במקרה זה הולך לאיבוד. אם הכלב שלך יוצא מעיניך, ניתן לקרוא את התג שלו על ידי עוברי אורח, שייצרו איתך קשר אם הכלב שלך יימצא אי פעם. עם זאת, בעלי חיות מחמד רבים קיבלו הודעות מעורבות על מוצר זה.

יתרון אחד של תגי שם לכלבים הוא שהם עמידים וקלים לקריאה ללא טכנולוגיה. בעלי כלבים יכולים גם להתאים אישית את הטקסט של התג ולהוסיף לו תמונות. חלק מהתגים חרוטים בלייזר ועשויים מפלדת אל-חלד עמידה. הם גם סופר חמודים ועמידים, ואף זמינים בצורות שונות. בעל כלב יכול גם לרבד את התגים לעמידות נוספת.